Služby pro mezinárodní klienty

Služby poskytované nadnárodním společnostem byly původním motivem vstupu našeho makléřství na pojistné trhy střední a východní Evropy. Marsh následoval počátkem 90. let své klienty při rozšiřování jejich činnosti do zemí, které se vydaly na cestu liberalizace svých ekonomik.

Sluzby pro mezinarodni klienty

Marsh jako globální firma je schopna poskytnout nadnárodním společnostem standardizovaný, stejně kvalitní servis ve všech zemích jejich působnosti.

Služby pro nadnárodní klienty – Multinational Client Service (MCS) – jsou založeny na globálních pojistných programech, které Marsh sestavuje „na míru“ jednotlivým nadnárodním korporacím na základě analýzy jejich rizik a pak je realizuje v souladu se specifikami pojistného trhu v jednotlivých zemích.  Kombinujeme tak naši globální odbornost se znalostí lokálních podmínek. Spolupracujeme přitom s renomovanými globálními pojistiteli.

Pojistné programy se týkají nejen pojištění majetku a odpovědnosti, ale i přepravy, důležité pro firmy s mezinárodním přesahem, jakož i více specifických kategorií, jako je pojištění pohledávek či odpovědnosti členů statutárních orgánů a dalších druhů pojištění, podrobně popsaných v příslušných kapitolách našich webových stránek.

Těžíme přitom ze zkušeností více než 5 000 odborníků, kteří se tvorbě a správě nadnárodních pojistných programů věnují ve více než 100 zemích.  Kanceláře Marsh v jednotlivých zemích, kde působí jejich společný klient, spolu úzce koordinují svou činnost a pracují doslova jako jeden tým.

Důležité je i poradenství v oboru daní, které se v pojišťovnictví aplikují v různých zemích odlišně. Zabývá se tím naše Regulatory & Tax Consulting Practice (IRT).

Multinational Client Service v České republice již v současné době neznamená pouze služby pro globální korporace – včetně těch nejvěhlasnějších značek – nýbrž nabývá stále větší důležitosti pro rostoucí české firmy, které zakládají své pobočky v zahraničí.  Zaručuje jim plnou kontrolu řízení rizik v ústředí i za hranicemi.

třídit podle:
European 2015 Cyber Survey Report
října 05, 2015  |  Zobrazení: 737
European 2015 Cyber Survey Report
Read the results of Marsh’s European 2015 cyber risk survey and learn how to mitigate the risk.  >>
Běžecká štafeta MMC podpořila správnou věc
dubna 10, 2014  |  Zobrazení: 812
Běžecká štafeta MMC podpořila správnou věc
Pro moderní svět je charakteristické pomyslné „rozevírání nůžek“ v řadě oborů lidské činnosti. Sport není výjimkou. Na každém mistrovství či olympiádě jednotlivci znovu a znovu lám...  >>
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
října 21, 2013  |  Zobrazení: 1208
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
Marsh, s.r.o. ve spolupráci s divizí Private Equity and Mergers & Acquisitions (PEMA) Marsh London uspořádal seminář k právní...  >>
Marsh Newsletter září 2013
října 09, 2013  |  Zobrazení: 821
Marsh Newsletter září 2013
Září mám rád Pro mě osobně je září ve znamení babího léta, nejkrásnější měsíc na golfov&...  >>
Tisková zpráva společnosti Marsh
října 03, 2013  |  Zobrazení: 1464
Tisková zpráva společnosti Marsh
Společnosti Marsh a INSIA dnes oznámily, že Marsh získal majoritní podíl ve společnosti INSIA a.s. (INSIA), která provozuje  síť poji...  >>
třídit podle:
Newsletter září 2013
Zobrazení: 800
Newsletter září 2013
Newsletter za měsíc září 2013 v internetové podobě. Po rozkliknutí budete mít možnost si stáhnout PDF verzi, obsahující lepší kvalitu a rozložení grafiky.  >>
Sorry, no articles are available for the category you selected.
třídit podle:
října 22, 2013  |  Zobrazení: 169
Tisková zpráva společnosti MARSH
  Kontakt: Luděk Menčík +420 221 418 130 ludek.mencik@marsh.com   &...  >>

Kontaktní spojení
Petr Šikola
Corporate Client Practice
Praha, Česká Republika
221 418 129
petr.sikola@marsh.com