Pojištění flotil

Společnost Marsh poskytuje komplexní služby týkající se správy pojištění vozidel. Zabýváme se službami v oblasti pojištění povinného ručení, havarijního pojištění včetně doplňkových pojištění a dalších produktů, které s pojištěním vozidel úzce souvisejí.

Pojištění flotil

Kromě poradenství a asistence při správě pojištění vozidel vlastněných přímo klientem případně pojištěných v rámci finančního nebo operativního leasingu zajišťujeme kompletní servis během průběhu pojistné smlouvy a to zařazování vozidel do pojištění a naopak, aktualizace pojistné smlouvy, vyúčtování pojištění a likvidací pojistných událostí.

Samozřejmostí je vystavení nezbytných dokladů (zelená karta apod.). Doklady jsme schopni připravit na počkání, případně doručit během několika málo hodin na potřebné místo a to díky dohodám s pojistiteli případně on-line systémům propojených s naprostou většinou z nich.

V naší pražské kanceláři je Vám k dispozici specializované oddělení Motor Insurance, které se zabývá výhradně těmito službami. V oddělení pracuje celkem 7 makléřů, kteří se zabývají výhradně správou pojistných smluv. Při správě pojištění vozidel se jedná vždy o týmovou práci. Všichni pracovníci oddělení jsou plně navzájem zastupitelní. Pro naše klienty jsme schopni zajistit širokou škálu produktů od tzv. individuálních pojištění až po flotilové pojištění.

Řízení rizik v oblasti vozidel bychom neměli zužovat pouze na otázky pojištění. Jsou zde další způsoby, jak snižovat náklady spojené s provozem vozového parku. Mimo vlastní optimalizaci pojistného programu velmi záleží na firemních pravidlech, s jejichž implementací jsme rovněž schopni pomoci. Předpokladem pro efektivní řízení rizik je jednostranná strategie celé společnosti, která vede ke zprůhlednění, snížení administrativy i nákladů celého procesu.

třídit podle:
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
října 21, 2013  |  Zobrazení: 1208
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
Marsh, s.r.o. ve spolupráci s divizí Private Equity and Mergers & Acquisitions (PEMA) Marsh London uspořádal seminář k právní...  >>
Marsh Newsletter září 2013
října 09, 2013  |  Zobrazení: 821
Marsh Newsletter září 2013
Září mám rád Pro mě osobně je září ve znamení babího léta, nejkrásnější měsíc na golfov&...  >>
Tisková zpráva společnosti Marsh
října 03, 2013  |  Zobrazení: 1464
Tisková zpráva společnosti Marsh
Společnosti Marsh a INSIA dnes oznámily, že Marsh získal majoritní podíl ve společnosti INSIA a.s. (INSIA), která provozuje  síť poji...  >>
třídit podle:
Newsletter září 2013
Zobrazení: 800
Newsletter září 2013
Newsletter za měsíc září 2013 v internetové podobě. Po rozkliknutí budete mít možnost si stáhnout PDF verzi, obsahující lepší kvalitu a rozložení grafiky.  >>
třídit podle:
října 22, 2013  |  Zobrazení: 169
Tisková zpráva společnosti MARSH
  Kontakt: Luděk Menčík +420 221 418 130 ludek.mencik@marsh.com   &...  >>

Kontaktní spojení
Lucie Brabencová
Motor Insurance Leader
Praha, Česká Republika
221 418 124
lucie.brabencova@marsh.com