Likvidace škod

Sekce likvidace škod společnosti Marsh představuje globální síť více než 1500 likvidátorů a rizikových poradců. Dodáváme inovativní služby a řešení pro široké spektrum pojistitelných a nepojistitelných rizik šité na míru našim klientům, díky čemuž vám můžeme pomoci snížit náklady související s uplatňováním pojistných nároků.

Likvidace škod

Společnost Marsh nabízí při uplatňování pojistných nároků výhody velkého makléře, ale zároveň poskytuje i lokální služby orientované na klienty. Bez ohledu na velikost firmy se zaměřujeme na poskytování optimálních řešení pro každého klienta.

Přístup společnosti Marsh k řízení likvidace škod nabízí unikátní a efektivní spojení zkušených a technicky zdatných místních poradců s kompetencemi v následujících oblastech:

  • škody na majetku
  • odpovědnostní škody
  • škody z odpovědnostního a havarijního pojištění
  • škody z pojištění osob

Klienti mají také přístup k poradcům působícím v různých jurisdikcích po celém světě. Naše místní servisní týmy rozpoznají situace, při kterých náš klient může využít některé z našich základních, popř. projektově specifických zdrojů.

Uplatňování pojistných nároků

Společnost Marsh má jednu z největších sekcí zabývajících se uplatňováním pojistných nároků s přístupem k více než 1500 likvidátorům a rizikovým poradcům po celém světě. Naše odborné znalosti ve spojení se vztahy v rámci trhu nám umožňují efektivně a účinně řešit i ty nejsložitější a potenciálně problematické nároky.

Naši odborníci, kteří se specializují na konkrétní odvětví a působí v nejrůznějších geografických oblastech, uplatňují při prosazování nároků specifické znalosti, které odpovídají danému podnikatelskému prostředí a jeho potřebám. Díky svým odborným znalostem a zkušenostem naši poradci poskytnou podporu před případným vznikem pojistné události, během ní i po ní.

Inovativní řešení pro konzultace o pojistných událostech

Odborníci společnosti Marsh, kteří se věnují rizikovému poradenství (MRC), pomohou při identifikaci, hodnocení, kvantifikaci, podstupování, řízení a financování rizik. V rámci jednoho globálního týmu spolupracujeme s našimi makléři, a můžeme tudíž pomoci vytvořit celofiremní řešení, zajistit pružnost a dosáhnout krátkodobých i dlouhodobých cílů.

Naše poradenství zahrnuje:

  • vyčíslování škod
  • předkládání precizně zpracovaných pojistných nároků
  • uzavírání dosud nevyřízených nároků
  • zajištění co nejefektivnějšího využívání stávajících pojistných smluv
  • vyřizování reklamačních stížností a sporů
  • vývoj vlastních řešení

S naší podporou se klienti mohou soustředit na každodenní obchodní činnost, rozvoj firmy a zlepšení celkové výkonnosti.

třídit podle:
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
října 21, 2013  |  Zobrazení: 1208
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
Marsh, s.r.o. ve spolupráci s divizí Private Equity and Mergers & Acquisitions (PEMA) Marsh London uspořádal seminář k právní...  >>
Marsh Newsletter září 2013
října 09, 2013  |  Zobrazení: 821
Marsh Newsletter září 2013
Září mám rád Pro mě osobně je září ve znamení babího léta, nejkrásnější měsíc na golfov&...  >>
Tisková zpráva společnosti Marsh
října 03, 2013  |  Zobrazení: 1464
Tisková zpráva společnosti Marsh
Společnosti Marsh a INSIA dnes oznámily, že Marsh získal majoritní podíl ve společnosti INSIA a.s. (INSIA), která provozuje  síť poji...  >>
třídit podle:
Newsletter září 2013
Zobrazení: 800
Newsletter září 2013
Newsletter za měsíc září 2013 v internetové podobě. Po rozkliknutí budete mít možnost si stáhnout PDF verzi, obsahující lepší kvalitu a rozložení grafiky.  >>
třídit podle:
října 22, 2013  |  Zobrazení: 169
Tisková zpráva společnosti MARSH
  Kontakt: Luděk Menčík +420 221 418 130 ludek.mencik@marsh.com   &...  >>

Kontaktní spojení
Petr Smrkovský
Claims
Praha, Česká Republika
221 418 119
petr.smrkovsky@marsh.com