Společenská odpovědnost

Společnost Marsh se zavázala k investování do programů, které podporují komunity, ve kterých pracujeme a do kterých patříme. Toto rozhodnutí o zapojování se do programů společenské odpovědnosti zaznamenalo velký ohlas a to nejen přímo u zaměstnanců.

Naši zaměstnanci se zapojují do řady projektů a aktivit, které zahrnují získávání a poskytování finančních prostředků a příspěvků, které jsou investovány na dobročinné aktivity. Zároveň se naši zaměstnanci také účastní pravidelných dobrovolnických akcí.

Růžová zaplavila Prahu, pochodovalo se za zdravá prsa

Již po třinácté prošel historickým centrem Prahy pochod na podporu boje proti rakovině prsu a mezi nimi nechyběl tým našich kolegyň, viz foto níže. Na 36 tisíc žen a mužů si při té příležitosti zakoupilo trička růžové barvy. Výtěžek z jejich prodeje putuje na prevenci, výzkum nemoci i podporu pacientek. Jen v České republice ročně onemocní karcinomem prsu 6 500 žen a téměř třetina z nich na tuto chorobu zemře.

Dobročinné aktivity

Zaměstnanci společnosti MARSH také přispívají na dobročinné aktivity. Jednou z nich je finanční podpora Barborky Pekárkové, která v dětství prodělala mozkovou obrnu (MO). Tato nemoc Barborku připoutala na invalidní vozík, ale díky dlouhodobé a finančně náročné léčbě jsou vidět velké pokroky. Barborce nejvíce pomáhají speciální rehabilitace v centru ADELI v Piešťanech (SK), které se přímo zaměřují na léčbu pacientů s poruchami podpůrného a pohybového aparátu. Webové stránky Barborky jsou umístěny na této adrese: www.barborka-p.cz

Články o našich dalších akcích společenské odpovědnosti