O společnosti Marsh & McLennan Companies

Marsh je součástí Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC), přední mezinárodní společnosti s 54,000 zaměstnanci po celém světě a ročními příjmy přesahujícími 12 miliard dolarů. Do skupiny Marsh & McLennan Companies patří dále:

Guy Carpenter

Guy Carpenter & Company, LLC je předním světovým specialistou na řízení rizik a zajištění. S více než 50 pobočkami po celém světě Guy Carpenter vytváří a provádí zajišťovací řešení a dodává řešení na kapitálovém trhu pro klienty po celém světě. Guy Carpenter má mnohaleté obchodní zkušenosti v odvětví zemědělství, letectví, zdravotnictví, stavebním a inženýrském oboru, energetickém průmyslu, profesní odpovědnosti a mnoha dalších.

Mercer

Společnost Mercer, patřící do skupiny Marsh & McLennan, je prémiová globální firma, která poskytuje poradenství a vytváří řešení v oblasti lidských zdrojů. Lidské zdroje a jejich potřeby jsou hlavní starostí zaměstnavatelů a my vytváříme inovativní, na míru šité zaměstnanecké programy. Našich 17 500 kolegů ve více než 135 zemích světa pomáhá identifikovat rizika, plánovat a připravit záložní řešení na kritické obchodní situace již déle než 75 let pro více než 100 000 korporátních klientů.

Oliver Wyman

Společnost Oliver Wyman je mezinárodní poradenská firma, která kombinuje hluboké znalosti v mnoha odvětvích se specializací na strategie, provoz, řízení rizik, organizační transformace a vývoj vedení. Firma zaměstnává nad 3000 odborníků pomáhajících klientům optimalizovat jejich podnikání, zlepšení a zefektivnění jejich činnosti a zpracování rizikového profilu.