Stavební průmysl

Společnost Marsh je jediným předním pojišťovacím makléřem a rizikovým poradcem, který dokáže firmě a jejím stavebním projektům poskytovat podporu od zahájení projektu až po jeho ukončení a případně i později. Naši specialisté jsou obeznámeni se stavebními riziky a s riziky projektového řízení a pomáhají společnostem regulovat celkové náklady na řízení rizik prostřednictvím řešení zaměřených na efektivní využívání kapitálových zdrojů. Díky řízení nákladů a procesů jsou společnosti schopny snižovat náklady, zvyšovat příjmy a marže a navyšovat celkovou hodnotu svých aktiv a portfolia tak, aby byly úspěšné a konkurenceschopné.

Stavební průmysl

Zachování konkurenceschopnosti a životaschopnosti v náročném prostředí stavebního průmyslu si vyžaduje schopnost orientovat se v obrovském množství potenciálních problémů a rizik. Odborníci stavební sekce společnosti Marsh poskytují podnikům odborné znalosti při řešení složitých problémů, se kterými se stavebnictví v současné době potýká.

Jsme si vědomi rizik, kterým podniky čelí, a výzev, jež představují pro udržení finanční stability, získávání a udržení zaměstnanců, udržení kroku s konsolidací odvětví, správu pojistných problémů, řízení kontinuity činností, zvládání rizik souvisejících s dodavatelským řetězcem a bezpočtu dalších rizik spojených se stavebnictvím.

Stavební sekce společnosti Marsh zajišťuje řízení rizik a pojišťovací služby pro potřeby více než tisícovky stavebních firem a také pro více než 350 stavebních projektů s celkovou hodnotou přesahující 107 mld. USD. Naše odborné znalosti tohoto odvětví nám umožňují poskytovat služby a řešení, které jsou pro sektor stavebnictví relevantní.

Klientům poskytujeme komplexní a včasné poradenství ohledně rizik neodmyslitelně spojených s jejich podnikáním a projekty. Dodáváme praktická, inovativní, kapitálově efektivní řešení, která přispívají k růstu výnosů a marží našich klientů. Máme podporu celosvětové sítě specialistů společnosti Marsh, kteří klientům poskytují odborné rady v oblasti řízení rizik a sjednávání pojištění, a pomáhají jim tak identifikovat, kvantifikovat, zmírňovat, regulovat a přenášet rizika a předcházet jim.

Naši odborníci navrhují nejmodernější pojistné programy k řešení firemních a také projektově specifických rizik. Zkoumají jedinečné podmínky každého klienta a k zajištění účinné ochrany poskytují optimální kombinaci řešení:

  • Pojistný program a jeho návrh
  • Ručení
  • Rizika stavebních projektů
  • Likvidace pojistných událostí
  • Finanční rating subdodavatelů a jejich předběžná kvalifikace
  • Rizikové poradenství
  • Stavební poradenství
třídit podle:
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
října 21, 2013  |  Zobrazení: 1208
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
Marsh, s.r.o. ve spolupráci s divizí Private Equity and Mergers & Acquisitions (PEMA) Marsh London uspořádal seminář k právní...  >>
Marsh Newsletter září 2013
října 09, 2013  |  Zobrazení: 821
Marsh Newsletter září 2013
Září mám rád Pro mě osobně je září ve znamení babího léta, nejkrásnější měsíc na golfov&...  >>
Tisková zpráva společnosti Marsh
října 03, 2013  |  Zobrazení: 1464
Tisková zpráva společnosti Marsh
Společnosti Marsh a INSIA dnes oznámily, že Marsh získal majoritní podíl ve společnosti INSIA a.s. (INSIA), která provozuje  síť poji...  >>
třídit podle:
Newsletter září 2013
Zobrazení: 800
Newsletter září 2013
Newsletter za měsíc září 2013 v internetové podobě. Po rozkliknutí budete mít možnost si stáhnout PDF verzi, obsahující lepší kvalitu a rozložení grafiky.  >>
třídit podle:
října 22, 2013  |  Zobrazení: 169
Tisková zpráva společnosti MARSH
  Kontakt: Luděk Menčík +420 221 418 130 ludek.mencik@marsh.com   &...  >>

Kontaktní spojení
Bedřich Novák
Practice Leader
Praha, Česká Republika
221 418 138
bedrich.novak@marsh.com