Maloobchod a velkoobchod

Sekce pojištění maloobchodu/velkoobchodu pomáhá klientům dosahovat větších úspěchů při sdílení osvědčených postupů, poskytuje hodnotné srovnávací informace a navrhuje řešení, která jim pomáhají snižovat jejich celkové náklady na rizika. Maloobchod a společnosti se spotřebním zbožím stojí v první linii trhů se spotřebitelským zbožím a musí neustále udržovat silné vztahy se svými zákazníky a zároveň chránit svou dobrou pověst a integritu značky před potenciálními hrozbami.

Maloobchod a velkoobchod

Bezpečnost potravin nabývá obrovské důležitosti a maloobchod potřebuje být schopen lépe pochopit dodavatelské řetězce a vysledovat přesný původ jednotlivých výrobků.

V nešťastném případě nutnosti stáhnout výrobky z prodeje musí společnosti v tomto odvětví předpovídat všechny možné problémy a potřebné kroky a mít pro tento případ podrobné plány.

Mezitím si tyto společnosti nemohou dovolit zanedbat své vztahy se zaměstnanci – vysoká fluktuace zaměstnanců je tomuto sektoru vlastní a nemocnost zaměstnanců může finanční zdroje také značně zatěžovat.

Mezi klienty společnosti Marsh v Evropě patří dva velké britské supermarkety a řada dalších známých jmen, a proto Marsh chápe, jaká hlavní rizika hrozí maloobchodním prodejcům a společnostem prodávajícím spotřební zboží.

Tomuto odvětví věnujeme zvláštní pozornost. Zároveň můžeme čerpat z ostatních klíčových zdrojů společnosti Marsh, jako je pojištění odpovědnosti zaměstnavatelů a špičkový informační systém řízení rizik STARS.

V posledních letech jsme se z hlediska rizik zabývali následujícími hlavními problémy, jako např.:

  • pracovněprávní rizika – snižování nemocnosti a fluktuace zaměstnanců
  • značka a dobrá pověst
  • ztráta klíčových pracovníků
  • rizika související s počasím
  • stahování výrobků z prodeje
  • dodavatelské řetězce
  • řízení kontinuity činnosti organizace
třídit podle:
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
října 21, 2013  |  Zobrazení: 1208
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
Marsh, s.r.o. ve spolupráci s divizí Private Equity and Mergers & Acquisitions (PEMA) Marsh London uspořádal seminář k právní...  >>
Marsh Newsletter září 2013
října 09, 2013  |  Zobrazení: 821
Marsh Newsletter září 2013
Září mám rád Pro mě osobně je září ve znamení babího léta, nejkrásnější měsíc na golfov&...  >>
Tisková zpráva společnosti Marsh
října 03, 2013  |  Zobrazení: 1464
Tisková zpráva společnosti Marsh
Společnosti Marsh a INSIA dnes oznámily, že Marsh získal majoritní podíl ve společnosti INSIA a.s. (INSIA), která provozuje  síť poji...  >>
třídit podle:
Newsletter září 2013
Zobrazení: 800
Newsletter září 2013
Newsletter za měsíc září 2013 v internetové podobě. Po rozkliknutí budete mít možnost si stáhnout PDF verzi, obsahující lepší kvalitu a rozložení grafiky.  >>
Sorry, no articles are available for the category you selected.
třídit podle:
října 22, 2013  |  Zobrazení: 169
Tisková zpráva společnosti MARSH
  Kontakt: Luděk Menčík +420 221 418 130 ludek.mencik@marsh.com   &...  >>

Kontaktní spojení
Milan Jaroš
Practice Leader
Praha, Česká Republika
221 418 140
milan.jaros@marsh.com