Letecký průmysl

Letecká sekce společnosti Marsh zprostředkovává pojištění pro největší světové letecké společnosti, výrobce letadel, provozovatele vrtulníků a letišť. Jsme také upřednostňovaným zprostředkovatelem pro mnoho menších firem po celém světě. Naši klienti, jak velcí, tak i malí, se rozhodují pro Marsh, protože si cení našich odborných znalostí, a to nejen pokud jde o trhy leteckého pojištění, ale také o znalost jejich podnikání.

Letecký průmysl

Sekce letectví a kosmonautiky společnosti Marsh je předním zprostředkovatelem pojištění v oblasti letectví. Globální oddělení má ústředí v Londýně s hlavními kompetenčními centry ve Spojených státech, Kanadě a Francii. Navíc jsme vyčlenili zdroje specializující se na letectví pro regiony Asie a Tichomoří a Latinské Ameriky, které nabízejí vpravdě místní podporu – máme tedy globální pokrytí.

Sekce vesmírných projektů společnosti Marsh je jedničkou na trhu pojišťovacích řešení pro oblast vypouštění a provozování družic a objektů na oběžné dráze. Sekce má sídlo v Londýně a pobočky v Singapuru, Spojených státech a Francii.

Celosvětově máme pro otázky leteckého a kosmického pojištění vyhrazeno více než 300 pracovníků, kteří nabízejí širokou škálu řešení v oblasti pojištění a řízení rizik pro klienty v leteckém a kosmickém sektoru. Tým zahrnuje odborníky na pojištění, rizikové konzultanty a specializované likvidátory škod, kteří jsou našim klientům k dispozici a nabízejí pro-aktivní pohled na pojistný trh, vyřizování pojistných událostí a otázky související s bezpečností v leteckém průmyslu.

Naše služby jsou k dispozici ve všech třídách leteckého pojištění, od velkých obchodních společností v sektoru výroby leteckých a kosmických zařízení až po soukromé vlastníky a provozovatele letadel. Náš tým pro vesmírné projekty nabízí komplexní soubor pojistných řešení pro toto odvětví. Další podrobnosti o nabízených službách najdete na těchto webových stránkách v sekci Řešení.

Jsme si vědomi tlaků a obav, které ovlivňují letecký průmysl, a celému spektru našich zákazníků nabízíme inovativní pojistná řešení.

třídit podle:
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
října 21, 2013  |  Zobrazení: 1208
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
Marsh, s.r.o. ve spolupráci s divizí Private Equity and Mergers & Acquisitions (PEMA) Marsh London uspořádal seminář k právní...  >>
Marsh Newsletter září 2013
října 09, 2013  |  Zobrazení: 821
Marsh Newsletter září 2013
Září mám rád Pro mě osobně je září ve znamení babího léta, nejkrásnější měsíc na golfov&...  >>
Tisková zpráva společnosti Marsh
října 03, 2013  |  Zobrazení: 1464
Tisková zpráva společnosti Marsh
Společnosti Marsh a INSIA dnes oznámily, že Marsh získal majoritní podíl ve společnosti INSIA a.s. (INSIA), která provozuje  síť poji...  >>
třídit podle:
Letecký průmysl
Zobrazení: 304
Letecký průmysl
V leteckém a kosmickém průmyslu působí široké spektrum subjektů - Aerolinky, Výrobci/Poskytovatelé služeb/Dodavatelé pohonn&...  >>
Newsletter září 2013
Zobrazení: 800
Newsletter září 2013
Newsletter za měsíc září 2013 v internetové podobě. Po rozkliknutí budete mít možnost si stáhnout PDF verzi, obsahující lepší kvalitu a rozložení grafiky.  >>
třídit podle:
října 22, 2013  |  Zobrazení: 169
Tisková zpráva společnosti MARSH
  Kontakt: Luděk Menčík +420 221 418 130 ludek.mencik@marsh.com   &...  >>

Kontaktní spojení
Tomáš Veselý
Practice Leader
Praha, Česká Republika
221 418 131
tomas.vesely@marsh.com