Komunikace, média a technologie

Sekce pro komunikace, média a technologie (CMT) společnosti Marsh je světovou jedničkou v poskytování rizikového poradenství a řešení týkajících se přenosu rizik podnikům působícím v tomto odvětví. Naši specializovaní odborníci na celém světě mohou pomoci identifikovat, měřit a řídit obtížná rizika ve stále složitějším, vysoce konkurenčním a vyvíjejícím se průmyslovém prostředí.

Komunikace, média a technologie

Sektor komunikací, médií a technologií prochází rychlou transformací doprovázenou změnami v hodnotovém řetězci, v technologiích a také ve službách a dodávkách. Společnosti v tomto sektoru mění svou strukturu, generují a zpracovávají více dat a poskytují více obsahu a služeb.

Sektor CMT je různorodý a zahrnuje různé segmenty, z nichž každý představuje prostředí s jedinečným souborem vlastností. Obchodní rizika v tomto odvětví jsou značná a pokud chtějí společnosti uspět, musejí je pečlivě řídit.

Společnost Marsh za více než 50 let zajistila řešení pro více telekomunikačních společností než kterákoli jiná firma poskytující pojišťovací služby a řízení rizik na světě. Poskytujeme specializované poradenství a řešení, která reagují na finanční a provozní rizika a nabízíme také praktická opatření a doporučení k zajištění nákladově efektivní a bezpečné ochrany proti mnoha existujícím a nově se objevujícím rizikům.

Náš otevřený přístup „bez hranic“ nám umožňuje poskytovat odborné znalosti bez ohledu na geografickou polohu. Ať už se naši klienti rozhodnou budovat své podnikání jakkoli a kdekoli, jsme vybaveni poskytovat jim na této cestě erudované poradenství.

Zcela chápeme rychlé změny, ke kterým v tomto odvětví logicky dochází a aktivně je sledujeme, stejně tak jako vliv, který mají na rizikový profil našich klientů. Naše zkušenosti s požadavky tohoto odvětví a naše přítomnost na trhu nám umožňují sjednávat pojistné programy v takové struktuře, která lépe reaguje na jeho potřeby.

třídit podle:
Tým MMC zasahoval v Thomayerově nemocnici (Dobrovolnická akce)
února 17, 2014  |  Zobrazení: 1149
Tým MMC zasahoval v Thomayerově nemocnici (Dobrovolnická akce)
Ne, nešlo o řešení pojistné události u našeho významného klienta, nýbrž o další ze série společe...  >>
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
října 21, 2013  |  Zobrazení: 1208
PEMA Seminář formou pracovní snídaně
Marsh, s.r.o. ve spolupráci s divizí Private Equity and Mergers & Acquisitions (PEMA) Marsh London uspořádal seminář k právní...  >>
Marsh Newsletter září 2013
října 09, 2013  |  Zobrazení: 821
Marsh Newsletter září 2013
Září mám rád Pro mě osobně je září ve znamení babího léta, nejkrásnější měsíc na golfov&...  >>
Tisková zpráva společnosti Marsh
října 03, 2013  |  Zobrazení: 1464
Tisková zpráva společnosti Marsh
Společnosti Marsh a INSIA dnes oznámily, že Marsh získal majoritní podíl ve společnosti INSIA a.s. (INSIA), která provozuje  síť poji...  >>
třídit podle:
Komunikace, média a technologie
Zobrazení: 275
Komunikace, média a technologie
Communications, Media & Technology Practice (CMT) specializované oddělení společnosti MARSH je vedoucím globálním poskytovatelem konzultac&ia...  >>
Newsletter září 2013
Zobrazení: 800
Newsletter září 2013
Newsletter za měsíc září 2013 v internetové podobě. Po rozkliknutí budete mít možnost si stáhnout PDF verzi, obsahující lepší kvalitu a rozložení grafiky.  >>
třídit podle:
října 22, 2013  |  Zobrazení: 169
Tisková zpráva společnosti MARSH
  Kontakt: Luděk Menčík +420 221 418 130 ludek.mencik@marsh.com   &...  >>

Kontaktní spojení
Beata Jindřichovská
Practice Leader
Praha, Česká Republika
221 418 193
beata.jindrichovska@marsh.com